
Cenzaa Therapeutic Rosacea & Couperose
Doeltreffende aanpak van roodheid
Rosacea en couperose. Beide zijn veelvoorkomende, vervelende huidaandoeningen die een doeltreffende behandeling vereisen.
Maar wat zijn de verschillen tussen deze 2 huidindicaties? Wat zijn de do’s en dont’s ? Welke tips en adviezen kun je je klanten meegeven op gebied van voeding en lifestyle?
In deze training leer je alles over deze 2 huidindicaties en leer je een doeltreffende behandeltherapie om roodheid en irritatie tegen te gaan.
Door de combinatie van een speciale healing massage en een exclusief masker met hoogwaardige werkstoffen wordt roodheid aangepakt en de huidweerstand opgebouwd, met een zichtbaar uitgeruste huid als resultaat.
Facts:
1 dag
9.15 uur - 16.30 uur
Therapeutic Expertise
Theorie & Praktijk
In deze training leer je een doeltreffende behandeltherapie om roodheid en irritatie tegen te gaan. Met de combinatie van een speciale healing massage en een exclusief masker met hoogwaardige werkstoffen wordt roodheid aangepakt.
Daarnaast ontvang je tips en tricks op gebied van voeding en lifestyle welke een essentiële rol spelen bij het behalen van resultaat.
De Rosacea & Couperose Therapy (45 min & 60 min) waarmee roodheid en irritatie wordt aangepakt, de huidweerstand wordt opgebouwd en de huid zichtbaar kalmeert.
Deze training maakt onderdeel uit van de Cenzaa Therapeutic Expertise.
Door deel te nemen aan het Therapeutic Peel Program en 3 van de 4 therapeutic keuzemodules ontvang je je muurschild: Cenzaa Skin Therapist.
- Therapeutic Peel Program
Therapeutic keuzemodules
- Therapeutic Whitening & Brightening
- Therapeutic Acne & Clearify
- Therapeutic Anti Age
Is er een verplichte pakketafname?
Er is geen verplichte pakketafname.
Er is een Couperose & Rosacea Set beschikbaar met hierin alle benodigdheden.
Wanneer mag je deelnemen?
Je mag deelnemen nadat je de 4 Cenzaa Concepttrainingen hebt afgerond en je hebt deelgenomen aan het Therapeutic Peel Program.


Bij onze trainingen krijg je standaard:
Lunch
Inclusief een heerlijk verzorgde lunch
Trainer
De trainingen worden gegeven door goed opgeleide en ervaren professionals

"Je mag deelnemen aan deze training nadat je de 4 Cenzaa Concepttrainingen hebt afgerond."
Kim Hendriksen
Education Concept & Academy Specialist
ANDERE THERAPEUTIC TRAININGEN INTERESSANT VOOR JOU:
Boek deze training:


Deze training al gevolgd?
Laat ons weten wat jij van deze training vond. Check in bij Cenzaa op facebook of gebruik #cenzaa op jouw socials.